Vyzařte elegancí s nástěnnými hodinami Modro-zlaté nástěnné hodiny Belene Ø 40 cm od Time for home


Vyzařte elegancí s nástěnnými hodinami Modro-zlaté nástěnné hodiny Belene

Designová lahůdka

Nástěnné hodiny Belene, které navrhl Armando Breeveld, jsou ten pravý poutač na vaší stěně v obývacím pokoji, ložnici nebo předsíni. Každého si získají svým čistým designem a elegantním výrazem. Není divu, když se jedná o jedny z nejkrásnějších nástěnných hodin na trhu.

Kvalitní zpracování

Belene jsou k dispozici ve 4 barevných variantách, které jsou doplněny zlatými detaily. Ty dotvářejí vynikající dojem moderní elegance a noblesy. Velikost hodin je 40 cm v průměru. Byť se jedná o velké hodiny, jejich kvalitní zpracování zaručuje, že je budete moci využívat po mnoho let.

Všestranný doplněk

Kromě nástěnné varianty Belene nabízí značka Time for home také malé stolní hodiny tohoto designu, které jsou dostupné ve dvou velikostech. To vám umožní integrovat designovou koncepci Belene do každého interiéru, bez ohledu na jeho rozměry a požadavky.

Nástěnné hodiny Belene Modro-zlaté

Konečná úvaha

Vyberte si své oblíbené barevné provedení Belene a vyzařujte moderní luxus, který dokáže dokonale posoudit aktuální styl vašeho interiéru. Pokud hledáte hodiny, které vám nejen ukážou čas, ale také vás inspirovaly svým dokonalým provedením, Belene jsou tou pravou volbou pro vás.

Nezapomeňte, že součástí balení není baterie, takže si ji musíte zakoupit zvlášť.

Klikněte zde a objednejte si své Belene hned teď na eshopu Esrom.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Troniks a jeho autorem je Troniks. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.