Stylový a praktický botník BRW Nepo Plus SFB3K v bílé barvě

BRW Nepo Plus SFB3K je moderní a praktický botník, který perfektně zapadne do vaší předsíně nebo šatny. Botník disponuje výklopným prostor pro boty, který se otevírá pomocí jednoduchého mechanismu. Můžete mít boty uspořádané a přehledně uložené na jednom místě. Navíc, díky jednořadému prostoru pro uložení bot se vejde do menších místností.

Výklopný botník je k dispozici v bílé barvě a s rozměry Šířka: 70 cm, Výška: 120.5 cm a Hloubka: 17.5 cm. Botník je součástí řady Nepo, která je ideální pro moderní zařízení kanceláře, předsíně, obývacího pokoje nebo dětského pokoje.

Moderní design a praktické využití prostoru

Nepo je sektorový nábytek, který spojuje moderní design a praktické využití prostoru. Díky modulárnímu systému si můžete sestavit nábytek podle vašich přání a potřeb. Součástí řady Nepo jsou například regály, TV stolky, stoly, skříňky na boty a postele.

 

Nepo se vyrábí ve třech základních barvách: bílá, wenge, dub sonoma. Navíc je možné objednat takřka všechny komponenty ve vzájemných kombinacích těchto barev.

Objednání a montáž nábytku Nepo je díky přiloženému návodu jednoduchá. Nábytek je dodáván v demontu.

Zakoupit botník BRW Nepo Plus SFB3K v bílé barvě

Botník BRW Nepo Plus SFB3K v bílé barvě můžete zakoupit na stránkách nabytekprehledne.cz/produkt/brw-nepo-plus-botnik-sfb3k-bily. S tímto stylovým a praktickým botníkem bude uložení vašich bot na jednom místě jednoduché a přehledné.

Botník BRW Nepo Plus SFB3K v bílé barvě

Pořiďte si kvalitní a moderní nábytek, který si zamilujete i vaši hosté. Stylový a praktický botník BRW Nepo Plus SFB3K v bílé barvě z řady Nepo bude skvělou volbou pro každou moderní domácnost a interiér. Kombinujte s dalšími kousky nábytku z řady Nepo a vytvořte si domov, který zaujme a bude skvěle sloužit vašim potřebám.

Příspěvek byl publikován v rubrice Troniks a jeho autorem je Troniks. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.