Široký světle šedý regál AGEPSTA pro stylové úložné řešení

Regál je v bytě téměř nezbytností. Kromě toho, že poskytuje úložný prostor pro různé věci, může být také skvělým doplňkem interiéru. A právě v tomto směru se hodí široký světle šedý regál AGEPSTA.

Široký světle šedý regál AGEPSTA

Barevné provedení: světle šedá

Regál AGEPSTA má jedinečné barevné provedení, které se hodí téměř do každého interiéru. Světle šedá barva dodává regálu moderní, ale zároveň i útulný vzhled.

Rozměry (šířka x výška x hloubka): 79,9 x 190,1 x 42 cm

Regál AGEPSTA má dostatečně velké rozměry pro úložné řešení. Jeho šířka, výška a hloubka jsou 79,9 x 190,1 x 42 cm, což umožňuje skladování různých věcí, jako jsou knihy, dekorace, nebo společenské hry.

Detail šedého regálu AGEPSTA

Materiál: lamino 18 mm, hrana PVC 1 mm

Regál AGEPSTA je vyroben z kvalitních materiálů. Použitým materiálem je lamino o tloušťce 18 mm, které zajišťuje pevnost a stabilitu regálu. Kromě toho je okraj regálu vyroben z PVC o tloušťce 1 mm, což zajišťuje, že okraj není ostrý a neohrožuje bezpečnost.

Dodáváme v demontu.

Regál AGEPSTA je dodáván v demontáži s návodem na snadné sestavení. Samozřejmě, pokud si přejete, můžete využít služeb našich profesionálních montážníků a nechat si regál sestavit za vás.

Pokud hledáte stylové a praktické řešení pro úložný prostor v bytě, neměli byste si nechat ujít široký světle šedý regál AGEPSTA. Pro více informací a objednávání navštivte tuto stránku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Troniks a jeho autorem je Troniks. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.