Praktický a stylový regál Lavi 3 – dub artisan/černý


Moderní bytový nábytek Lavi

Bytový nábytek se stal nepostradatelnou součástí každého moderního interiéru. S regálem Lavi 3 – dub artisan/černý od společnosti Sidonia si přidáte do svého domova nejen praktický doplněk, ale také stylový kousek nábytku.
Regál Lavi 3 je ideálním řešením pro ty, kteří hledají nábytek, který není jen praktický, ale také esteticky působivý.
Tento regál není jen dalším nudným kusem nábytku, který zapadne do pozadí, ale díky svému designu se stane výrazným prvkem Vašeho interiéru.

Dodáváme v dekoru dub artisan/černý

Regál Lavi 3 – dub artisan/černý je dostupný v elegantním kombinaci dvou barev. Dub artisan dodává regálu příjemnou teplou atmosféru a černá zase dodává sytost a propracovanost.
Tento regál je ideálním doplňkem pro moderně zařízené interiéry, kde se uplatní jeho stylový design.

Nábytek je dodáván v demontu

Regál Lavi 3 – dub artisan/černý je dodáván v praktickém stavu, kdy je snadno složitelný. Stačí ho jednoduše složit podle lamelového systému a máte svůj nový regál připraven k použití.
Nábytek je vyroben z kvalitních materiálů, aby byl odolný a spolehlivý po celou dobu svého používání.
Regál Lavi 3 – dub artisan/černý není jen praktický, ale také snadno přenositelný, což Vám umožní měnit jeho umístění podle Vašich potřeb a přání.

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 114x134x40cm

Regál Lavi 3 – dub artisan/černý má rozměry 114x134x40cm, což je dostatečně prostorné pro ukládání Vaší oblíbené literatury, dekorací, fotografií či jiných doplňků do Vašeho interiéru.
Díky svým rozměrům a praktickému designu se regál Lavi 3 stane skvělým doplňkem nejen pro Váš obývací pokoj, ale také ložnici, pracovnu nebo jinou místnost ve Vašem domově.

Obrázek regálu Lavi 3
Navštivte náš eshop a vyberte si regál Lavi 3 – dub artisan/černý

Příspěvek byl publikován v rubrice Troniks a jeho autorem je Troniks. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.