Polštář z mikrovlákna Mila Home Classic: Nejlepší doplněk pro tvůj domov!


Polštář ovlivňuje kvalitu spánku téměř stejným dílem, jako taková matrace.

Proto je důležité zvolit si ten správný! Polštář z mikrovlákna Mila Home Classic je skvělou volbou pro ty, kteří hledají pohodlný a kvalitní polštář, na kterém si mohou odpočinout a spát v klidu.

Co dělá tento polštář tak výjimečný? Vyroben je ze silikonizovaných vláken (7d x 64 mm HCS), díky kterým je mimořádně nadýchaný a jen tak se nezdeformuje. To znamená, že si udrží svůj tvar a pohodlnost i po mnoha použitích.

Prodyšnost, šetrnost k pokožce a absence jakýchkoliv chemikálií z něj dělá skvělou volbu i pro tu nejcitlivější pokožku.

Pro ty, kteří trpí alergiemi nebo mají citlivou pokožku, je tento polštář ideální! Díky mikrovláknu je velmi prodyšný, což znamená, že se v něm nehromadí zbytečné teplo ani vlhkost. To zase znamená, že se vám bude na něm dobře spát a nebude vás rušit pocit nepohodlí.

A ještě jedna důležitá věc – polštář z mikrovlákna Mila Home Classic je certifikován podle OEKO-TEX Standard 100. To znamená, že veškeré použité textilie splňují vysoké bezpečnostní a ekologické normy. Můžete tedy být naprosto klidní, že tento polštář je nejenom pohodlný, ale také bezpečný pro vaše zdraví.

Nesnímatelný potah: 100% mikrovlákno

Samozřejmě bychom neměli opomenout ani samotný potah polštáře. Je nesnímatelný a vyrobený z 100% mikrovlákna. To znamená, že je velmi měkký a příjemný na dotek, protože nepodráždí ani nevysuší vaši pokožku.

A pro ty, kteří chtějí mít svůj polštář v čistotě a hygieně, máme dobrou zprávu – polštář z mikrovlákna Mila Home Classic lze prát! Stačí ho dát do pračky na 40 °C a potah i výplň zůstanou v perfektním stavu.

Polštář z mikrovlákna Mila Home Classic

Výplň: duté vlákno

A co se skrývá uvnitř? Polštář z mikrovlákna Mila Home Classic má výplň z dutých vláken HCS, které jsou mimořádně pohodlné a jemné. Díky nim si můžete být jisti, že si na polštáři odpočinete a odpočinete si dobře.

Pokud hledáte polštář, který vám umožní mít kvalitní spánek, polštář z mikrovlákna Mila Home Classic je pro vás tou správnou volbou! S jistotou se na něm budete cítit dobře a spát jako v oblacích. Zkuste ho a uvidíte, že už žádný jiný polštář nechcete!

Pro více informací a k nákupu klikněte zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Troniks a jeho autorem je Troniks. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.