Opviq Nástěnná lampa Atmaca – Stylový doplněk pro váš interiér v zlaté/čiré barvě!


Opviq Nástěnná lampa Atmaca – Stylový doplněk do vašeho interiéru

Nástěnná lampa Atmaca je skvělým doplňkem vámi oblíbeného interiéru. Kdo by nechtěl mít v pokoji nebo obývacím pokoji světelný zdroj, který nejen určuje atmosféru v místnosti, ale je i krásným dekoračním prvkem? Atmaca lampy jsou právě tím správným výběrem, pokud hledáte něco stylového, moderního a přitom klasického zároveň.

Atmaca lampy zaujmou svým nevšedním designem, který si získá srdce mnoha milovníků moderního nábytku. Využijete tyto lampy v obývacím pokoji, ložnici, kuchyni, na zahradě nebo třeba v komerčních prostorech jako jsou restaurace, kavárny a kluby.

Specifikace produktu

Materiál: kov/sklo

Barva: zlatá/čirá

Styl: moderní

Typ závitu: E14 Max 15 W

Rozměry

  • Výška: 24 cm
  • Průměr svítidla: 15 cm
  • Průměr základní desky: 12 cm
  • Výška základní desky: 3 cm

Chcete-li si objednat Nástěnnou lampu Atmaca, můžete tak učinit přímo na stránkách našeho obchodu https://www.nabytekted.cz/produkt/opviq-nastenna-lampa-atmaca-zlata-cira

Každý, kdo hledá světelný zdroj, který bude elegantním doplňkem do interiéru, si bude moci snadno vybrat lampu z kolekce Atmaca. Pokud si nejste jisti, zda je pro vás tato lampa tou správnou volbou, podívejte se na další produkty ze série a najděte si tu svou.

Atmaca lampa v interiéru

S Atmaca lampou získáte dokonalý doplněk do vašeho domova nebo komerčních prostor.

Příspěvek byl publikován v rubrice Troniks a jeho autorem je Troniks. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.