Novinka od Ambia Home – Nástěnné zrcadlo 76/150/3 cm pro dokonalou vizuální proměnu interiéru

Exotický vzhled pro Váš interiér

Toto nástěnné zrcadlo od AMBIA HOME Vás zaujme svým exotickým vzhledem. Obdélníkový doplněk o rozměrech cca 76 x 150 cm (Š x V) má rám s prvky z trvanlivého masivního dřeva akácie s výraznou kresbou.

Obklopení klasických bílých zdí může být pro náš zrak a celkovou atmosféru interiéru nudné. Pokud tedy toužíte po neobvyklém vzhledu, pak originality se rozhodně nebráníte. Nástěnné zrcadlo od Ambia Home je jedinečným designovým prvkem, který dokáže prostor nejen osvěžit, ale zároveň díky svému vzhledu i opticky rozšířit.

Výhoda – můžete ho zavěsit jak svisle, tak i vodorovně

Výhoda: zrcadlo můžete na stěnu zavěsit jak svisle, tak i vodorovně. Část zrcadla můžete zaměřit na výšku, což výrazně opticky zvětší prostor, nebo naopak využít vodorovného zavěšení a prohloubit tak prostor.

Jedná se o nástěnné zrcadlo s rozměry 76/150/3 cm, které díky svému velkému rozměru dokáže zaujmout a dodat místnosti rozměr. Toto zrcadlo je dokonalým pomocníkem, pokud hledáte nějaký nápad na úpravu Vaší místnosti.

Dopřejte si do Vašeho bytu toto jedinečné zrcadlo!

Dopřejte si do Vašeho bytu toto jedinečné zrcadlo! Napomůže k jeho stylovému a přitom praktickému využití. Není nic jednoduššího, než přidat do interiéru nástěnné zrcadlo, které dokáže změnit celkovou atmosféru místnosti.

Ambia Home umožní Vaší domácnosti uplatnit se svými nápady a fantazií a využít nástěnné zrcadlo k celkové změně a vylepšení prostoru.

Nakupujte Ambia Home nástěnné zrcadlo ještě dnes a dopřejte si opravdovou krásu v bytě nebo domě. Navštivte náš eshop a najděte si ty pravé kousky pro Vaše bydlení.

Přejděte na crosta.cz/produkt/ambia-home-nastenne-zrcadlo-76-150-3-cm a objednejte si nástěnné zrcadlo od Ambia Home.

Technické specifikace:

TYP: BT0632F

Materiál: AKÁCIE MASIV – DŘEVOTŘÍSKA, ZRCADLOVÁ SKLO

Š x V x H: 76 x 150 x 3 cm.

Příspěvek byl publikován v rubrice Troniks a jeho autorem je Troniks. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.