Novinka: Nástěnná polička STEFAN 120cm v bílé barvě

Brzy nastane víkend a s ním přichází pořádný úklid. A co takhle ten úklid spojit s pěknou změnou ve vašem domově? Co takhle pořídit si novou nástěnnou poličku STEFAN 120cm v bílé barvě?

Moderní elegantní polička

Tento moderní kousek je naprosto dokonalým doplňkem moderního bydlení. Jeho elegantní design dokonale zapadne a zároveň povyšuje celou místnost. S poličkou STEFAN 120cm v bílé barvě získáte mačkání věcí v kapse.

Nástěnná polička STEFAN 120cm v bílé barvě

Jednoduchá instalace

Balení obsahuje poličku, kovový držák, šrouby a hmoždinky pro uchycení. Díky tomu bude instalace velmi snadná. Neztrácejte ani chvilku času a pořiďte si novou poličku právě teď. Stačí jednoduše kliknout na tento odkaz https://www.crosta.cz/produkt/nastenna-policka-stefan-120cm-bila.

Kvalita záručena

Nástěnná polička STEFAN 120cm v bílé barvě je vyrobena z kvalitního materiálu MDF+Lamino. Rozměr této poličky je 120 x 23.5 x 3.8 cm. Balení je dodáváno v demontu, což zajišťuje snadnou dopravu i instalaci. Kvalitu zboží garantuje záruka 24 měsíců.

Nebuďte pozadu a zkuste novou nástěnnou poličku STEFAN 120cm v bílé barvě ještě dnes. Zaručeně vám zpříjemní celkový vzhled vaší domácnosti. A když se vás náhodou hosté zeptají, kde jste takovou krásnou poličku sehnali, nezapomeňte jim doporučit naši stránku www.crosta.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Troniks a jeho autorem je Troniks. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.