Modrá kancelářská židle Autronic KA-V606 pro pohodlnou práci


Kancelářská židle je nezbytností pro každého, kdo tráví mnoho času seděním u počítače. Proto je důležité zvolit kvalitní a pohodlnou židli, která bude podporovat vaše tělo a minimalizovat riziko zdravotních potíží. Jednou z takových židlí je modrá kancelářská židle Autronic KA-V606.

Herní design, který nemá konkurenci

Tato kancelářská židle využívá herní design, který se vyznačuje zvláštním vzhledem a nadstandardním pohodlím. Potažena je černo-modrou látkou se stylovým šedým prošitím sedáku i opěráku a doplněna o dva průřezové otvory v opěráku z černého plastu.

Na maximálním pohodlí při herních výkonech Vám přidají i polštářky v bederní oblasti a pod hlavou, které lze libovolně odepnout. Ruce si můžete pohodlně opřít o výškově nastavitelné a polohovací područky z měkčeného plastu.

Výškově nastavitelná, s houpacím mechanismem a polohovatelným opěrákem

Tato židle je výškově nastavitelná, s houpacím mechanismem a polohovatelným opěrákem, což umožňuje dokonalé vyvážení těla při sedění. Přední šroub upravuje tuhost pohupu a tvrzený plastový kříž černé barvy s modrými protiskluzovými prvky a plastovými kolečky vhodnými na koberce zajišťují stabilitu a pohodlné přesuny.

Nosnost židle je až 130 kg.

Demontované balení

Židle je dodávána v demontovaném stavu, což usnadňuje dopravu a ukládání. Nabízíme však i možnost smontování, abyste nemuseli trávit čas složitým procesem montáže.

Parametry produktu

Šířka (cm): 67

Hloubka (cm): 64

Výška (cm): 125-135

Šířka sedu: 52 cm

Hloubka sedu: 46 cm

Výška sedu: 45-55 cm

Nosnost (kg): 130 kg

Demontované: Ano

Područky: Ano

Typ područky: Polohovací

Kříž: Plastový

Mechanismus: Houpací

Výškově nastavitelné: Ano

Kolečka: Plastová

Opěrka hlavy: Ne

Bederní opěrka: Ne

Při hledání kvalitní kancelářské židle je Autronic KA-V606 neuvěřitelně atraktivní a pohodlnou volbou. Klikněte zde, ab

Příspěvek byl publikován v rubrice Troniks a jeho autorem je Troniks. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.