Kovový obal na květináč Flower market: Moderní doplněk pro vaši zahradu!


Nádherný vintage design

Kovový obal na květináč Flower market je ideálním doplňkem do vaší zahrady. S jeho nádherným vintage designem, který evokuje starý francouzský venkov, budou všechny vaše květiny vypadat ještě krásnější.

Jak funguje?

Kovový obal na květináč Flower market má jednoduchou konstrukci. Stačí pouze vložit květináč dovnitř a krásný vzhled je na světě. Navíc, díky kovovému oušku, můžete květináč snadno přenášet z jednoho místa na druhé.

Perfektní do každého interiéru

Kovový obal na květináč Flower market vypadá skvěle nejen v zahradě, ale také jako dekorace v interiéru. Pokud chcete vašemu bytu dodat nějaký zvláštní kousek, neváhejte!

Jednoduchý design dokonale zapadne do jakéhokoli interiéru a vytvoří tam útulnou atmosféru.

Velikosti a barvy

Kovový obal na květináč Flower market existuje v několika velikostech a barevných provedeních. Nejčastěji se vyskytuje v barvě šedé, avšak najdete ho i v jiných barevných kombinacích.

Velikosti se také liší. Největší rozměry jsou 24 x 19 cm, což z něj dělá perfektní velikost pro větší květinové aranžmá.

Zakoupit zde: www.sidonia.cz/produkt/kovovy-obal-na-kvetinac-flower-market-seda-24-x-19-cm-2

Kovový obal na květináč Flower market

Příspěvek byl publikován v rubrice Troniks a jeho autorem je Troniks. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.