Hnědý vánoční stromeček: originální vybavení pro svátky


Hnědý vánoční stromeček

Krásný vánoční stromeček hnědý. Je to skvělá volba pro všechny milovníky neobvyklých a originálních prvků ve svém domě během sváteční sezóny. Tento stromeček bude dokonalým doplňkem vašeho interiéru a navodí vám skvělou atmosféru.

Výška stromku je 56,5 cm, což je ideální velikost, aby se vešel do menší místnosti nebo bytu. Spodní část stromku má výšku 32 cm a má průměr dřeva 10 cm, čímž se stromeček stává stabilním a pevným.

Originální design

Také by nebylo špatné upozornit na originální design tohoto vánočního stromku. Skvěle se hodí do velkého množství stylů a interiérů. Materiál, ze kterého je vyroben, je látka a dřevo. Tento unikátní stromeček bude zajímavým prvky za každý sváteční stůl.

Závěr

Nebudete litovat, že jste si zakoupili tento stromeček. Jeho cena je velmi příznivá a zároveň je to skutečně krásný a originální prvek pro vaši sváteční výzdobu. Tak neváhejte a objednejte si ho nyní na www.kupsinabytek.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Troniks a jeho autorem je Troniks. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.