Bílý mramorový stolek ZUIVER WHITE STONE – luxusní doplněk do každého interiéru

Stůl je jedním z nejdůležitějších prvků v každém interiéru. Může sloužit jako místo pro práci, jídlo, nebo jen jako dekorativní doplněk. A když už si chcete pořídit stůl, proč nevybrat ten nejkrásnější? Bílý mramorový stolek ZUIVER WHITE STONE je právě tím luxusním doplňkem, který zkrášlí každou místnost.

Kombinace přírodních materiálů

Největší předností tohoto stolku je dokonalá kombinace přírodních materiálů: mramoru a dubu. Přírodní vzhled, který vytváří v kombinaci s moderním designem stolu, je prostě neodolatelný.

Masivní dubová podnož

Podnož stolu je vyrobena z masivního dubu, což mu dává dostatečnou pevnost a stabilitu. Navíc, dub jako přírodní materiál, se hodí do každého interiéru. Jestliže máte doma vybavení ze dřeva, tento stůl bude ideální volbou pro vás.

Pozor na barevné odchylky!

Je důležité si uvědomit, že mramor jako přírodní kámen je velmi citlivý na povětrnostní vlivy. Vlivem přírodních materiálů mohou nastat různé barevné odchylky. Pokud vám to nevadí, chlubte se tím před svými návštěvami! Pokud ale po perfektním vzhledu toužíte, je nutné stůl impregnovat a čistit kvalitními prostředky.

Použití kvalitních čistících prostředků

Tento stůl si zaslouží opravdu jen to nejlepší. Doporučujeme ho impregnovat a čistit kvalitními čistícími prostředky. Při výběru přípravků buďte opatrní, neboť prostředky na bázi kyseliny mohou povrch poleptat a nevratně poškodit. Na vyčištění skvrn je vhodný kaolín smíchaný s vodou, který se nanese na bělidlem nebo peroxidem vodíku navlhčené místo.

Bílý mramorový stolek ZUIVER WHITE STONE

Určení použití stolu

Tento bílý mramorový stůl se hodí do každé místnosti. Dokonalá kombinace přírodních materiálů vytváří luxusní a elegantní vzhled. Stůl můžete použít jako odkládací stůl v obývacím pokoji nebo jako stůl na práci v pracovně nebo kanceláři. V každém případě se stává krásnou dominantou v místnosti.

Kupte si tento krásný stůl hned teď!

Příspěvek byl publikován v rubrice Troniks a jeho autorem je Troniks. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.