Bílo-šedý koš na prádlo Addis s objemem 40 litrů


Značka Addis pro lepší organizaci domácnosti

Značka Addis se specializuje na výrobu praktických pomocníků pro organizaci domácnosti. Jedním z jejích produktů je bílo-šedý koš na prádlo s objemem 40 litrů, který vám pomůže udržet vaše špinavé prádlo dokonale sesbírané a zorganizované. Pokud hledáte praktický, ale zároveň stylový koš na prádlo, Addis má pro vás řešení.

Koš na prádlo Addis se hodí nejen pro použití na domácnosti, ale i do práce. Obzvláště když máte pořád to samé jablečné jádro nebo použité ubrusy, koš na prádlo Addis vám umožní zachovat vaši kancelář čistou a uklizenou.

Praktické rozměry koše

Výhodou koše na prádlo Addis je její praktická velikost. S rozměry 61 x 45 x 28 cm a objemem 40 litrů vám umožní sesbírat a udržet veškeré špinavé prádlo na jednom místě. Pokud přestane být potřebný, můžete ho jednoduše složit a uložit do komory nebo pod postel. Rozměry složeného koše jsou: 61 x 45 x 8,5 cm.

Stylový design koše

Kromě praktických vlastností má koš na prádlo Addis i skvělý design. Bílo-šedá barva koše se hodí do každého interiéru a dodá vaší místnosti moderní vzhled. Vytvořte si svou vlastní soupravu! Kromě koše na prádlo Addis si můžete pořídit i další produkty z kolekce Addis a být tak stylově sladěni.

Jednoduchá údržba koše

Koš na prádlo Addis je vyroben z pevného plastu a tak je snadno čistitelný. Stačí ho jednoduše otřít vlhkým hadříkem a je opět připraven k použití. Obdobně snadno se složí a uloží a tak vám vždy nezabírá ačkoliv by restlo místa.

Pořiďte si stylový a praktický koš na prádlo Addis a už nikdy nebudete muset řešit nepořádek ve vaší domácnosti! Najdete ho na www.nabytekprozivot.cz, za skvělou cenu.

Koš na prádlo Addis

Stylizovaný obrázek koše na prádlo Addis

Příspěvek byl publikován v rubrice Troniks a jeho autorem je Troniks. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.