5dveřová skříň CORONA s povrchem vosk 162819

Skrín 5dveřová CORONA vosk 162819 v provedení masiv borovice voskovaná v medovém odstínu má prostor dělený v poměru 2: 1: 2. Skříň je zdobená kovovými úchyty, které jí dodávají rustikální vzhled. Současně nabízí vysokou funkčnost a praktičnost, díky kterým dokonale poslouží jako úložný prostor pro oblečení a další věci.

Popis a vlastnosti

Prostor skříně je rozdělen na 2 širší části a 1 úzkou část uprostřed. Ve širších částech skříně se nachází šatní tyče a police, ve střední části jsou 3 variabilní police. V dolní části skříně se nacházejí prostorné zásuvky – 2 větší a 1 menší.

Vzhledem k této rozmanitosti, zvládne tato skříň bez problémů schovat všechno oblečení i další nezbytnosti, díky čemuž můžete mít ve svém pokoji pořádek. Navíc, skříň 5dveřová CORONA vosk 162819 se hodí pro oba partnery, protože nabízí velmi dostatečný prostor.

Tato skříň patří do sestavy Corona, se kterou se bude nádherně kombinovat.

Design a provedení

Skrín 5dveřová CORONA vosk 162819 vás okouzlí svým rustikálním vzhledem. Je vyrobena z masivu borovice, která dodává skříni přirozený vzhled a odolnost. Masiv dává skříni hmotnost a pevnost, díky čemuž se stává stabilním kusem nábytku.

Povrch skříně je voskovaný, což zajišťuje krásný a teplý odstín. Zdůrazňuje dřevěné struktury a celkově dává skříni přirozený vzhled. Úchyty jsou kovové a černé, což se nejvíce kombinuje s medovým odstínem.

5dveřová skříň CORONA s povrchem vosk 162819

Využití v každodenním životě

Velký prostor skříně vám umožňuje uložit veškeré oblečení a věci, které používáte každý den. Všechno bude na svém místě, což značně usnadní orientaci v šatně a rychlejší oblékání. Díky svojí velikosti a kapacitě nabízí skříň 5dveřová CORONA vosk 162819 dostatečný úložný prostor pro celou rodinu.

Navíc, nyní si ji můžete pořídit za výhodnou cenu na BREGA.cz!

Příspěvek byl publikován v rubrice Troniks a jeho autorem je Troniks. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.